درباره کاتالوگ آنلاین

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

وقتی یک کالا تولید، یا یک خدمت برای عرضه کردن به مشتری آماده می شود، داستان ارتباط با مشتری شروع شده و ارائه توضیحات مناسب محصول یکی از دغدغه های اصلی مدیران فروش و صاحبان بنگاه های اقتصادی به شمار می رود. ارائه بروشور و کاتالوگ در نمایشگاه ها و جلسات حضوری فروش یکی از روش های مرسوم در تمام دنیاست که به فروش کمک می کند. هرچقدر کیفیت ارائه اطلاعات بالاتر باشد و ارتباط بهتری با مشتری برقرار شود، شانس فروش بیشتر و بیشتر می شود. در این میان خلاقیت در ارائه اطلاعات از اهمیت خاصی برخوردار است.

تولید کاتالوگ یا بروشور هرچند ممکن است کار ساده ای به نظر آید اما نیاز به تخصص دارد. ممکن است شما از قبل کاتالوگ یا بروشور خود را طراحی کرده باشید؛ در اینصورت ما می توانیم بروشور های آماده و طراحی شده توسط شما را در هر فرمت و شکلی که شما به ما می دهید (PDF,Word,jpeg) را به صورت کاتالوگ آنلاین در اینترنت به نمایش در بیاوریم.

ما این خدمت با ارزش را در قالب سه بسته کاتالوگ آنلاین - کاتالوگ آفلاین - کاتالوگ آنلاین و آفلاین ارائه داده ایم!

 

بسته آنلاین کاتالوگ الکترونیکی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF
کاتالوگ آنلاین یک سالهبا خریداری این بسته فایل توضیحات محصول شما در قالب سند PDF/Word/JPEG گرفته می شود و پس از تبدیل به کاتالوگ آنلاین بصورت فایل HTML در اختیار شما قرار می گیرد که کاتالوگ خود را در محیط اینترنت می توانید به نمایش در بیاورید. قیمت این بسته برای کاتالوگ های زیر 50 صفحه تنها 55 هزار تومان می باشد.
در صورتی که تعداد صفحات کاتالوگ از 50 صفحه بالاتر باشد به ازای هر صفحه 500 تومان به هزینه کاتالوگ اضافه می شود
 

بسته آفلاین کاتالوگ الکترونیک

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

کاتالوگ الکترونیکدر این بسته کاتالوگ شما بصورت نسخه الکترونیکی و با فرمت EXE در اختیار شما قرار داده می شود. شما می توانید این فایل را بر روی سی دی، دی وی دی، و یا انواع لوح فشرده معمولی و می نی سی دی رایت کرده و به مشتریان خود بدهید. همچنین این فایل بر روی انواع فلش رایت می شود و به راحتی می توانید بصورت ایمیل برای مشتریان خود ارسال نمایید. این فایل به راحتی بر روی انواع ویندوز قابل اجرا است. قیمت این بسته تنها 55 هزار تومان می باشد و درصورتی که تعداد صفحات کاتالوگ بالای 50 صفحه باشد به ازای هر صفحه 500 تومان به هزینه اضافه می شود.

 

پیشنهاد ویژه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

بروشور الکترونیکیبا خرید بسته پیشنهاد ویژه (کاتالوگ آنلاین به همراه کاتالوگ آفلاین) تنها به قیمت 99 هزار تومان به شما عرضه می شود و شما می توانید علاوه بر نمایش کاتالوگتان در محیط اینترنت و بر روی وب سایت خود، نسخه آفلاین را نیز دریافت کنید. لازم به ذکر است برای کاتالوگ های بالای 50 صفحه به ازای هر صفحه 700 تومان به هزینه اضافه می شود.

 

دستگاه ضبط مکالمات تلفن

ضبط مکالمات تلفن

نظر سنجی

چرا کاتالوگ آنلاین را انتخاب کردید ؟
 

نکته های فروش

سعی کنید در مذاکرات زاویه خود را با مشتری 90 درجه تنظیم کنید

چنانچه شما روبروی مشتری و در زاویه 180 درجه با مشتری مذاکره کنید مانند جلسات بازجویی بیشترین فشار را به او وارد می کنید و این امکان وجود دارد که مشتری در ضمیر نا خوداگا...

05-09-1388ادامه مطلب
هرگز دانش مشتری را دست کم نگیرید

یکی از اشتباهات فاحش فروشندگان در طراحی بروشور و طراحی کاتالوگ این است که فکر می کنند مشتری در مورد محصول آنها چیزی نمیداند و آنطور با مشتری حرف می زنند یا رفتار می کن...

05-09-1388ادامه مطلب
همیشه حق با مشتری نیست

تعجب نکنید. این جمله را شنیده اید که همیشه حق با مشتری است؛ ما هم با این جمله موافقیم. اما توجه داشته باشید که گاهی مشتری بر اساس اطلاعاتی که قبلا در مورد محصول شما و یا...

05-09-1388ادامه مطلب
LiveZilla Live Help